Aktywna Pszczyna Nawiązała Współpracę Z Pracownią Badań Na AFW W Katowicach

Z dumą informujemy, że Stowarzyszenie Sportowe “Aktywna Pszczyna”, z dniem dzisiejszym nawiązało współpracę z Pracownia Badań Czynnościowych Człowieka, działającą pod patronatem AWF KatowiceAZS AWF Katowice.

Pracownia Badań Czynnościowych Człowieka, została oficjalnym partnerem “Aktywnej Pszczyny”, w zakresie wykonywania kompleksowej oceny wydolności fizycznej naszych zawodników, członków, klientów oraz partnerów.

W ramach współpracy, wszystkie osoby posiadające otrzymany od nas voucher, będą mieli możliwość wykonania kompleksowych badań wydolnościowych w cenie 250 zł (25% taniej – regularna cena 335 zł.).

W wyniku badania otrzymujemy:

 • – wyznaczanie Vo2max metodą bezpośrednią;
  – oznaczenie stężenia mleczanu we krwi;
  – wyznaczanie progów metabolicznych;
  – pomiar składu ciała metodą bioimpedancji elektrycznej;
  – maksymalne tętno podczas badania;
  – opisowa interpretacja wyników

* więcej info na http://pbcz.awf.katowice.pl

– Tomasz Opuchlik

“Współpraca z Pracownią Badań Czynnościowych w AWF w Katowicach, to dla nas kolejna cegiełka w rozwoju Stowarzyszenia oraz społeczności partnerskiej.”

Jak wykonać badania ?

W celu wykonania badań wydolnościowych, niezbędne jest posiadanie aktualnego zaświadczenia lekarskiego, o braku przeciwwskazań do badania – wzór dostępny jest pod TYM linkiem.

 

Wszystkich naszych partnerów, tj. (instruktorów, trenerów, zawodników, klientów itp.), chętnych na badanie, prosimy o zgłoszenia bezpośrednio na dzialaj@aktywna-pszczyna.pl

Zostaw komentarz