Bieg charytatywny “Królowie u bram Aniołów” w Piasku

W dniu dzisiejszym, odbyła się druga edycja biegu charytatywnego w Piasku “Królowie u bram Aniołów”. W zeszłym roku, a dokładnie 10 grudnia, dochód z imprezy wspierał prace wykończeniowe domu, dla podopiecznych PSONI Pszczyna, natomiast w tym roku całkowity dochód przeznaczony został na ostatnie zakupy elementów wyposażenia nowego obiektu. Na linii startu ustawiło się blisko 700 uczestników biegu na dystansach 5 i 10km, kijkarze, rolkarze oraz osoby na wózkach. Wśród tych ostatnich, jednym z przedstawicieli “Aktywnej Pszczyny” Runners Team był Aleksander Suseł. Poza kwestiami oczywistymi, organizatorzy zadbali nie tylko o pogodę, ale również o gwiazdy, wspierające charytatywną akcję, wśród których byli m.in. Kamil Durczok, Adam Asanov, Klaudia Kluczyk i Natalia Rabaszowska. Świetną atmosferę Święta “Trzech Króli”, podkreślił również występ Dominiki Jarczok, mieszkanki powiatu pszczyńskiego, która od godz. 10:00 podjęła się zadania rzeźbienia Anioła z… bryły lodu.

Zmagania w biegu na 5km wygrał Jan Wróblewski z czasem 16:37, natomiast na dystansie 10km najlepszy okazał się zawodnik AZS AWF Katowice – Tomasz Janusz, który linie mety przekroczył z czasem 34:41 – gratki Tomasz 🙂 

Przedstawiciele “Aktywnej Pszczyny” Runners Team, wzięli udział w biegach na różnych dystansach, a ich wyniki to:

5 KM:

Damian Drogosz – 9 miejsce – 19:40
Tomasz Opuchlik – 20 miejsce – 20:35
Marek Stuchlik – 41 miejsce – 22:45
Monika Kornak – 79 miejsce – 25:26
Aleksandra Opuchlik – 104 miejsce – 27:11
Małgorzata Waniek – 146 miejsce – 28:58

10 KM:

Rafał Pietroszek – 17 miejsce – 41:53

WÓZKI:

Aleksander Suseł – 1 miejsce – 33:38

Wszystkim zawodnikom uczestniczącym w biegu gratulujemy ! Jako że dla większości był to pierwszy start w tym roku, życzymy powodzenia w nowym sezonie biegowym !

Wszystkie zdjęcia (ponad 1800), są dostępne TUTAJ

Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.