Bieganie.

Spędzaj czas aktywnie.

  • Przygotowania i udział w zawodach sportowych
  • Bieganie dla początkujących i nie tylko

Więcej …

Jako miłośnicy biegania, oferujemy wspólne odkrywanie tajników tej pasji. Biegamy często, daleko i blisko, szybko i wolno. Startujemy w zawodach po puchary, a zarazem biegamy charytatywnie dla szczytniejszych celów.  Pomagamy początkującym wybierać buty, szuramy z nimi w kobiórskich lasach, instruujemy technikę, pomagamy „ruszyć”,
a przede wszystkim uczymy na własnych błędach ! Przygotowujemy do zawodów od 5km do dystansu maratońskiego. Oprócz praktyki, dużą wagę przykładamy do teorii. Bieganie jest  najprostszą formą ruchu, więc pomóż nam przekonać siebie do wstania z kanapy, a My dajemy Ci gwarancję „rozbiegania” wszystkich stresujących dni, poprawy samopoczucia oraz poznania wielu fantastycznych ludzi.

 

„Nieważne jak wolno robisz postępy. Najważniejsze, że jesteś o krok dalej, niż ci, którzy siedzą w domu. Bieganie, to ten czas kiedy negatywne emocje znikają, a w ich miejsce pojawia się szczęście. W warunkach normalnych najbardziej pomaga technika. W sytuacjach wyjątkowych najważniejszy jest hart ducha. Bieganie, to wspaniały Świat, który warto poznać samemu. Nie zawsze dostaniesz to, o czym marzysz. Dostaniesz to, na co ciężko pracujesz.”

Organizujemy cykliczne, otwarte spotkania biegowe. Chcesz do nas dołączyć ? Sprawdź nasz KALENDARZ spotkań, który na bieżąco aktualizujemy.