„Aktywna Pszczyna” Runners Team w nowym wydaniu !

Z dumą informujemy, że Zarząd Stowarzyszenia Sportowego „Aktywna Pszczyna”, wspólnie z założycielem zespołu biegowego Johnny Runners Team, podjął decyzję o połączeniu grup biegowych Johnnie Runners Team (JohnnieRunner.pl) oraz Aktywna Pszczyna Runners Team (SilesiaRunner.pl) w jedną całość.

Decyzja ta, z pewnością przyniesie wiele korzyści dla wszystkich członków oraz partnerów Stowarzyszenia, które poszerza swoje grono o kolejnych zawodników – na różnych poziomach doświadczenia, jak i dla samych zawodników.

„Aktywna Pszczyna” Runners Team oraz Johhnie Runners Team, od dłuższego czasu współpracują w sposób nieformalny, w zakresie doradztwa treningowego. Obie grupy biegowe zachowują swoją autonomię, jednak wspólny szyld „Aktywnej Pszczyny”, z pewnością poszerza możliwości w zakresie w promocji wizerunku sportowej Pszczyny nie tylko lokalnie, ale również na arenie krajowej i międzynarodowej. Oba zespoły w dalszym ciągu zachowują możliwość startu w zawodach pod nazwą swojej drużyny.

„Nad tą decyzją myśleliśmy już od dawna. Chcieliśmy w sposób jak najmniej inwazyjny doprowadzić do fuzji, która w efekcie da nam jeszcze większe możliwości zaistnienia na sportowej arenie. Uważamy, że sposób połączenia daje nam pożądany efekt, w minimalnym stopniu wpływając na poszczególne zespoły, które samej zmiany nie odczują bezpośrednio.” – powiedział Tomasz Janusz, założyciel Johnny Runners Team.

Pierwszą wspólną, oficjalną decyzją, jest uznanie środków treningowych JRT, jako wiodących w obu grupach treningowych, natomiast prowadzenie instruktorskie grup, nie ulega zmianie, tj. JRT – Tomek Janusz; APRT – Tomasz Opuchlik

Ze sportowym pozdrowieniem !

Brak komentarzy

Dodaj komentarz