2. Bieg “Śladami Żubra” w Studzienicach

Zapraszamy na 2. Bieg “Śladami Żubra” w Studzienicach, w dn. 29.12.2018r. Bieg oraz Nordic Walking na dystansie 6km oraz 12km, zaplanowano na godz. 11:00. Start oraz meta znajdować się będą przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Studzienicach. W tym roku biegać będziemy po jednej lub dwóch pętlach, w zależności od wybranego dystansu. Limit uczestników zarówno w biegu jak i NW wynosi 250. Opłata startowa wynosi 45,00 zł. Patronat honorowy nad wydarzeniem, objął Burmistrz Miasta Pszczyna – Dariusz Skrobol, natomiast patronat medialny objęła Telewizja Polska S.A. Oddział w Katowicach oraz pless.pl.

Na wszystkich uczestników Biegu, którzy ukończą wybrany dystans, czekał będzie na mecie pamiątkowy medal, stworzony specjalnie na ta okazję (poniżej przedstawiamy projekt) oraz posiłek regeneracyjny (grochówka strażacka + kiełbasa na ognisko). Dla najszybszych zawodników przewidziano puchary. Link do wydarzenia oraz zapisy:

LINK DO WYDARZENIA NA FB

ZAPISY

TRASA BIEGU:

A tak będzie wyglądał okolicznościowy medal, który otrzymają wszyscy zawodnicy kończący wybrany dystans:

Przygotowaliśmy dla Was FAQ, który znajdziecie TUTAJ – mini poradnik o wydarzeniu, w którym staraliśmy się zawrzeć wszystkie najważniejsze kwestie organizacyjne. Jeżeli pojawią się jakiekolwiek dodatkowe pytania, sugestie, problemy itp. prosimy o bezpośredni kontakt z nami.

Zapraszamy Was do Biura Zawodów po odbiór pakietu już w piątek – w godz. 15:00 – 18:00.

Do zobaczenia !

Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.